Chov koní

19.11.2010

Moderní vzdušné a světlé budovy pro ustájení koní s dostačně velkými boxy, dostatkem prostoru pro sedlovny, sprchovací boxy a další potřebné zázemí. Kvalitní a účelné konstrukce poskytují koním dostatek denního světla a čerstvého vzduchu a zaručují tepelnou pohodu ve stáji po celý rok.

Prostorné haly využívané jako kryté jízdárny umožňují celoroční provoz, ať se jedná o rekreační a zájmové ježdění, nebo profesionální tréninková a výcviková centra a jezdecké školy. Kvalitní a architektonicky zajímavě řešené dřevěné konstrukce hal jsou konstruované tak, že je v nich dostatek přirozeného denního světla a mají vždy profesionálně vyřešený systém umělého osvětlení výkonými a přitom energeticky úspornými tělesy AGRILIGHT.

Koně potřebují také kvalitní venkvní výběhy a dostatečnou plochu pastvin. Tyto plochy jsou obvykle ohraničené trvalými ohradami, nebo přenosnými ohradníky. Pastviny i ohrady vyžadují pravidelnou údržbu a péči. Pro rychlé a účinné vysekávání přerostlé trávy a jiného porostu kolem sloupků ohrad máte nyní k dispozici jedinečný obsekávací stroj RasterMaster WB/WBF, s jehož pomocí se postaráte o kvalitní údržbu a dokonalý vzhled Vašich jízdáren, pastvin a závodišť.