Úklid a čistota farem

19.11.2010

Pořádek na farmě a čisté okolí stájí je vizitkou každého hospodáře. V každodenním shonu někdy nezbývá dostatek času na řádný úklid. Co se ale neudělá dnes, dá zítra mnohem více práce, zabere to více času a může to také stát více peněz.

Nabízíme Vám pomocníka, který nejen urychlí a zkvalitní řadu běžných každodenních prací ve stáji, ale v ušetřeném čase ho můžete využít i na uklízení volných ploch v okolí stájí, skladů krmiv a podobně. Tím pomocníkem je BOBMAN s několika velmi užitečnými druhy výměnného nářadí.

Základní stroj BOBMAN PRO je vybaven motorem HATZ a můžete si vybrat sroj s poháněným jedním nebo třemi koly. Hydraulicky ovládáný A-rám na přední části stroje slouží pro rychlé zavěšení pořebného nářadí. Potom už stačí pustit se do práce a během několika minut ji mít hotovou. Na výběr je:

šnekový přihrnovač, kterým můžete pravidelně přihrnovat a promíchat krmivo na krmném stole tak, aby na něj zvířata dosáhla.

dvojitý rotační kartáč pro zametání zpevněných ploch

rotační kartáč se shrnovací radlicí

rotační kartáč s válcovým sběračem nečistot

sněhová fréza

Všechno výše uvedené nářadí můžete používat také ve spojení se zastýlacím a úklidovým strojem BOBMAN SL.

Všechny stroje řady BOBMAN jsou velmi jednoduché na obsluhu, robustní a odolné. Práci s nimi zvládný každý po 5 minutovém seznámení se s obsluhou. Na rodinných farmách se stroji BOBMAN velmi rády pracují i děti, které za 10 minut provedou s výborným výsledkem práci, kterou jinak dělá dospělý člověk s ručním nářadím téměř hodinu.