Galerie

19.11.2010

Fotografie si vyberte a prohlédněte v jednotlivých galeriích, které jsou seřazeny podle výrobců a skupin výrobků v nabídkovém menu Fotogalerie. Najdete zde i krátká videa, na kterých je velmi dobře vidět způsob použití zařízení, mechanizmů a strojů v provozech na zemědělských farmách různých velikostí a typů.

Kliknutím na některý z těchto titulků se dostanete přímo do galerie, která Vás zajímá.

Videotéka – krátká videa z farem s různými způsoby ustájení – stlané i bezstelivové stáje, novostavby i rekonstruované haly.

Stájové osvětlení AGRILIGHT – instalace energeticky úsporných osvětlovacích těles v zemědělských provozech, pro které jsou tato tělesa vyvíjena. AGRILIGHT zajistí vysokou úroveň osvětlení stáje s velmi malým počtem těles s nízkou spotřebou elektrické energie.

Stájová ventilace AEROTECH – účinné zařízení pro zlepšení mikroklimatu ve stájích, kde v letních měsících nelze jiným způsobem zajistit vhodnou teplotu pro ustájená zvířata.

Péče o paznehty JOZ – zcela mimořádný způsob péče o zdravotní stav končetin krav. Místo koupelí v nebezpečných látkách se používá sprejová aplikace ochranného roztoku.

Vyhrnovací lopaty a roboty JOZ – systémy vyhrnovacích lopat do bezstelivových provozů s produkcí kejdy, tak i do stájí s hlubokými boxy, kde se používá sláma a kde je třeby pravidelně odstaňovat z chodeb velké množství slamnatého hnoje. Mimořádným zařízením je uklízecí robot JOZTECH pro stáje s roštovou podlahou.

Stroje pro zastýlání a úklid ve stáji BOBMAN – mimořádně pohyblivý a jednoduchý stroj, který umí během jednoho průjezdu stájí odtranit z lehacích boxů nečistoty, přistlat čerstvý materiál (piliny, separát, krátce řezaná sláma), aplikovat dezinkeční práškový prostředek nebo mletý vápenec a očistit roštovou podlahu v chodbě.

Volné lehací boxy z plastových trubek COW-WELFARE – nejmodernější typ volných lehacích boxů pro dojnice a maldý dobytek, který odpovídá všem požadavkům na vytvoření optimálního welfare pro zvířata.

Stacionární a kruhové dojírny DAIRYMASTER – dojírny od světového výrobce. Stacionární dojírny DAIRYMASTER SWING-OVER mají nejvyšší hodinovou výkonnost ze všech dnes používaných typů dojíren.

Plovoucí zakrytí jímek HEXA-COVER – speciální plovoucí dlaždice utvoří jednolité zakrytí hladiny v jímkách a nádržích jakékoliv velikosti a tvaru. Bez náročných stavebních úprav, stačí pouze nasypat na hladinu, nebo na dno prázdné nádrže.

Farmářské potřeby všeho druhu MS SCHIPPERS – všechno, co potřebují chovatelé drůbeže, prasat, ovcí, koz a skotu. Čistící a dezinfekční prostředky a pomůcky, ochranné nátěry stěn, materiály pro rychlé a kvalitní opravy podlah,  prostředky pro hygienu dojení, osobní hygienu, ochranné pomůcky a oděvy,… Zde je místo fotografií odkaz přímo do katalogu MS SCHIPPERS.