VÍTÁME VÁS

15.11.2010

na internetových stránkách firmy FARMING CZ.

FARMING CZ Jan Vašíček zastupuje v České a Slovenské republice řadu významných evropských a světových výrobců technických a technologických zařízení pro chov hospodářských zvířat.

Předmětem naší práce je zpracování návrhů novostaveb i rekonstrukcí stájí a stájových technologií včetně dodávek, montáží a servisního zajištění. Zaměřujeme se především na farmy pro chov dojeného i masného skotu všech kategorií, ale mnoho námi dodávaných strojů a zařízení nachází velmi dobré uplatnění i v chovech prasat, koz, ovcí, drůbeže nebo koní.

Sídlo firmy FARMING CZ je na Chrudimsku, téměř uprostřed České republiky, na rozhraní tří krajů: Středočeského, Pardubického a Vysočiny. Naše aktivity nejsou regionálně omezené, realizujeme dodávky na celém území České republiky a na Slovensku.

Naše aktivity jsou zaměřeny především na: 

  • Poradenství – vaužíváme aktuální informace o nových trendech a technologiích, používaných v zemědělství vyspělých zemí a aplikujeme je vhodným způsobem v podmínkách našich chovů.
  • Zpracování návrhů – podle projektové dokumentace i na základě osobních návštěv našich odborníků na farmách a stavbách doporučíme optimální řešení a zajistíme jejich realizaci včetně přípravy podkladů pro dotační programy
  • Příprava projektů – zajistíme projektovou dokumentaci pro novostavby i rekonstrukce stájí
  • Realizace  – provedeme veškeré instalace zařízení a montáže elektrotechnických prvků
  • Prodej – prodáváme přímo z našeho skladu nebo zajistíme přímou dodávku od výrobce zboží
  • Servis – na všechna zařízení, která dodáváme na český a slovenský trh zajišťujeme záruční i pozáruční servis a dodávky náhradních dílů
  • Spolupráce – spolupracujeme s výzkumnými ústavy v ČR a využíváme výsledky výzkumů zahraničních ústavů a univerzit
Snažíme se vždy o to, aby všechna zařízení a technologie, které dodáváme  na sebe navazovaly a vhodně se doplňovaly. Tím dochází k výraznějšímu uplatnění všech jejich předností, což se plně projevuje v konceptu „ZELENÁ STÁJ“, který rozvíjíme a zdokonalujeme.
Vaše požadavky, přání a potřeby jsou pro nás důležité. Budeme rádi, když nám je  sdělíte  prostřednictvím     e-mailu, který můžete napsat právě ZDE.

Těší se na Vás

Váš

FARMING CZ

FARMING CZ logo 2014